Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sty 30, 2018 in Turystyka |

Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym – Lot Kraków Cagliari, Kraków Majorka a także Kraków Paryż

Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym – Lot Kraków Cagliari, Kraków Majorka a także Kraków Paryż

Dla miłośników malowniczych widoków i odprężających chwil na plaży doskonałym wyborem w te wakacje będą zachwycające okolice zachodniego basenu Morza Śródziemnego. Szczególnie polecane lokalizacje to między innymi Lazurowe Wybrzeże oraz wyspy takie jak hiszpańska Majorka czy włoska Sardynia ze swą piękną stolicą – Cagliari.

Na niezapomniane przeżycia w tamtych stronach wcale nie trzeba wydawać fortuny. Loty w obie strony na trasie Kraków Majorka można bez trudu znaleźć w cenie około 200 złotych, a koszty noclegu dla dwóch osób zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych za noc. Na miejscu czekają na nas zapierające dech w piersiach widoki, liczne atrakcje i znakomite restauracje.
Z kolei kupno biletu na lot Kraków Cagliari to wydatek od 300 złotych za podróż tam i z powrotem, a koszty zakwaterowania na miejscu są podobne jak na hiszpańskiej wyspie. Sardynia zachwyca szczególnie kontrastem górzystego terenu z błękitem morza, ciekawymi zabytkami i nieco dziką przyrodą.
O zaletach ponadczasowego Lazurowego Wybrzeża chyba nikogo nie trzeba przekonywać – Riwiera Francuska oferuje cały wachlarz cudownych miejsc, od tych o tradycyjnym, prowansalskim charakterze, po te dające świadectwo antycznej rzymskiej świetności. Udając się w tamte rejony, warto rozważyć wybranie trasy wiodącej przez stolicę Francji i spędzenie w tym wyjątkowym mieście kilku magicznych chwil. Ceny biletów na loty Kraków Paryż zaczynają się od 120 złotych za podróż w jedną stronę, a stamtąd już nietrudno dostać się na zachwycające południe.

Śródziemnomorskie rejony to doskonała propozycja dla każdego turysty. Czas spędzony tam będą miło wspominać zarówno rodziny z dziećmi, grupy znajomych szukających rozrywki, pary zakochanych, a także seniorzy.