Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sty 22, 2018 in Turystyka |

Podróż do krainy Aborygenów – last minute do australii. Wakacje 2018

Podróż do krainy Aborygenów – last minute do australii. Wakacje 2018

Ostatnimi czasy coraz większą popularność wśród turystów zyskują odległe krainy Australii i Oceanii. Nic dziwnego – tamtejsze bezkresne równiny pełne czerwonych piasków, pustynnych bezdroży, oraz wyjątkowej flory i fauny to prawdziwa gratka dla podróżników. Być może to właśnie będzie wypoczynkowy hit na wakacje 2018?

Niewątpliwie, malownicze krajobrazy tamtych stron to kusząca wizja. Jednak zapał potencjalnych zainteresowanych często studzą wyobrażenia niebotycznie wysokich kosztów takiej przyjemności. Jednak czy rzeczywiście taka wyprawa nie może zostać zrealizowana w rozsądnej budżetowo wersji? Okazuje się, że tak! Zazwyczaj w takich sytuacjach najkorzystniej jest na własną rękę cierpliwie polować na tanie przeloty i ekonomiczne noclegi. Jednak ceny lotów w tamte strony w wakacje 2018 to koszt co najmniej 3, 4 tysięcy złotych; do tego należy doliczyć zakwaterowanie i inne wydatki ponoszone na miejscu. Tymczasem, jak się okazuje, w sieci można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty wyjazdów last minute do Australii! Warto więc zwrócić uwagę na tego typu zorganizowane wyprawy – możemy zamknąć się w kwocie kilkunastu tysięcy złotych za wakacje dla dwóch osób, ze wszystkimi niezbędnymi elementami jak transport, nocleg, wyżywienie i ubezpieczenie, a przy tym nie martwić się całym logistycznym zapleczem takiego przedsięwzięcia.

Jak widać, marzenia o wizycie na najmniejszym kontynencie świata nie muszą być nierealnymi fantazjami. Plaże nad brzegiem oceanu, zapierające dech w piersiach pustynie, niepowtarzalne parki czy rezerwaty z roślinnością i zwierzyną, jakiej nie można spotkać nigdzie indziej na świecie, nowoczesne miasta – to wszystko stoi przed nami otworem!