Pages Menu

Categories Menu

Posted by on gru 13, 2017 in Turystyka |

Odpoczynek w Beskidach – ferie zimowe w górach. Kwatery Szczyrk

Odpoczynek w Beskidach – ferie zimowe w górach. Kwatery Szczyrk

Wieczory wciąż są ciepłe, ale Ty już snujesz plany na zimowy urlop? Być może w tym roku dobrym pomysłem będzie złapanie oddechu w cieniu zaśnieżonych szczytów. Wcale nie trzeba udawać się na kosztowny wyjazd w Alpy, aby pooddychać świeżym powietrzem i aktywnie wypocząć.

Nasze rodzime Beskidy to doskonały cel na ferie zimowe w górach. Szczególnie atrakcyjnymi lokalizacjami są Szczyrk, Wisła czy Ustroń. W tamtych stronach każdy znajdzie coś dla siebie. Zachwyceni będą amatorzy narciarstwa, miłośnicy pieszych wędrówek, a także fani zwiedzania. Nie zawiedzie się także ten, kto chciałby po prostu móc poczytać książkę w klimatycznej kawiarni z pięknym widokiem z okna. Warto już teraz rozglądać się za atrakcyjnymi ofertami, aby wybrać najdogodniejsze dla siebie miejsce w przystępnej cenie. Jeśli chodzi o pensjonaty i kwatery Szczyrk, podobnie jak inne okoliczne miejscowości, posiada ich bogatą ofertę. Również w kwestii zaplecza gastronomicznego, Beskidzkie strony mają się czym pochwalić. W lokalnych restauracjach i barach może z powodzeniem stołować się każdy smakosz. Szczególnie amatorzy tradycyjnej kuchni będą zachwyceni.

Warto odwiedzić te strony, i przekonać się, że nie tylko Tatrami Polska stoi. Miłe chwile spędzą w Beskidzie i najmłodsi, i seniorzy, grupy znajomych, pary, czy wielbiciele samotnych podróży. Przekonaj się, że to także miejsce dla Ciebie!