Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lis 13, 2017 in Turystyka |

Wakacje w Europie Zachodniej – Loty Kraków Bruksela, Warszawa Bruksela oraz  Kraków Zurych

Wakacje w Europie Zachodniej – Loty Kraków Bruksela, Warszawa Bruksela oraz Kraków Zurych

Gdy snujemy urlopowe plany, często zapominamy o tym, jak bardzo atrakcyjna podróżniczo może być zachodnia Europa. Jednak ostatnio coraz większą popularność wśród turystów zyskują kraje takie jak Belgia czy Szwajcaria – nic dziwnego – mogą to bowiem być bardzo obiecujące wakacyjne destynacje!

Przed wyjazdem warto zgromadzić nieco praktycznych informacji.
Jeśli wybieramy się do Belgii, najkorzystniej będzie wybrać Brukselę jako miasto docelowe. Wbrew pozorom, jest to bardzo przyjazna budżetowo opcja – podróż samolotem na trasie Warszawa Bruksela możemy odbyć nawet za 80 złotych w obie strony! Z kolei loty Kraków Bruksela wiążą się z niewiele większymi kosztami – od około 140 złotych. Ze stolicy nietrudno dostać się do takich pięknych miejsc jak Antwerpia, Brugia lub Ypres. Natomiast w samym mieście warto zobaczyć konstrukcję Atomium, Wielki Plac, interaktywne muzeum Train World czy kompleks Guildhouses.
Jeśli chodzi o wyprawę do Szwajcarii, jest to już nieco droższe przedsięwzięcie – loty Kraków Zurych to wydatki rzędu minimum 400, 500 złotych; w podobnych granicach oscylują ceny połączeń z Warszawy. Mimo to, zdecydowanie warto odwiedzić ten zachwycający kraj. Jego stolica to piękne, tętniące życiem miasto. Obowiązkowymi punktami do zobaczenia są między innymi: jezioro Zuryskie i rzeka Limmat, wzniesienia Üetliberg i Lindenhoff, urocza Starówka, a także słynna Langstrasse.

Jak widać, zachodnioeuropejskie metropolie mogą z powodzeniem konkurować z modnymi i znanymi kierunkami wypadowymi. Wakacje w Belgii czy Szwajcarii mogą stać się źródłem niezapomnianych, cudownych wspomnień. Ponadto, takie wycieczki można odbyć bez większego uszczerbku dla zawartości portfela!